اخبار پارک کسب وکارهای نوین

اخبار پارک کسب وکارهای نوین

تصویب طرح ملی خدمات ویژه شهروندی “خوش” در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

در سی و دومین جلسه این ستاد که به ریاست استاندار محترم تهران و با حضور مسئولین و مدیران ادارات کل استان تهران و سایر اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی برگزار شد، آقای مهندس محمدی قدیم ضمن تشریح طرح ملی خدمات ویژه شهروندی خوش ” مزایا و راهبردهای آن را مطابق با مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و در ادامه جلسه به بحث و بررسی این طرح پرداخته شد.

مزیت طرح ملی خوش طبق جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی:

مدیر  پارک کسب و کارهای نوین “خوش” از جمله مزیت های این طرح را کاهش تردد در تهران و هم چنین سایر کلاش شهرهای بزرگ همانند اصفهان معرفی کرد که به نوبه خود نقش اساسی در کاهش آلودگی هوا دارد و نیز شفاف سازی نظام قیمت گذاری خدمات که به دلیل تنوع و گستردگی خدمات و عدم نظارت کافی با کاستی هایی همراه هست. همچنین امکان دسترسی عادلانه آحاد مردم به انواع خدمات که از مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز هست.

با اجرایی شدن “خوش” در شهرهای بزرگ مردم می توانند تمامی خدمات مورد نیاز خود را به صورت نیابتی توسط “خوش” انجام دهند و نیازی به حضور فیزیکی در سطح شهر و حتی خارج از آن ندارند.
خدمات ویژه شهروندی “خوش” دارای بزرگترین چرخه تامین و توزیع کالا و خدمات در ایران است که در دو بعد خدمت رسانی به مردم و نیز کارشناسان مرکز تماس عمومی به اشتغال زایی پرداخته است که از دغدغه های اصلی اقتصاد مقاومتی می باشد.
در پایان این جلسه به دستور جناب آقای دکتر هاشمی استاندار محترم تهران کمیته ویژه ارزیابی “خوش” تشکیل شد تا اقدامات لازم برای اجرایی شدن آن شروع شود.