پنل کامپیوتر

پنل کامپیوتر

شرکت پاس کامپیوتر افتخار دارد تا به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ خوش به ارائه خدمات کامپیوتر به شهروندان عزیز بپردازد.
این شرکت با داشتن تاریخچه غنی و همراه با سالها تجربه در کلیه خدمات آی تی تصمیم دارد تا بهترین و کامل ترین خدمات را به مشتریان گرامی با نهایت سرعت و کیفیت عرضه نمیاید.

خدمات پنل کامپیوتر خوش

شرکت پاس کامپیوتر با داشتن بانک نرم افزاری و سخت افزاری کامل توانایی پوشش کلیه نیازهای کاربران عزیز اعم از خانگی-حرفه ای و رشته های تخصصی و کلیه اقشار جامعه که به نوعی با این تکنولوژی ارتباط دارند را دارا میباشد.

خدمات عمومی پنل

نصب_تعمیرات_ ارتقا کلیه سیستم های کامپیوتری شامل نصب ویندوز و نصب نرم افزارهای تخصصی- معرفی و مشاوره در خرید لپ تاپ، سیستم های دسکتاپ،رندر باکس ها و سیستم های سرور
خبر رسانی در زمینه محصولات جدید سخت افزاری و نرم افزاری روز.

خدمات شبکه
شرکت پاس کامپیوتر با نامی پیشتاز در عرصه شبکه میتواند تمام نیاز های مشتریان گرامی در این زمینه را برطرف کند
اجرای انواع پروژه های شبکه- پاور پلن و تامین قطعات مورد نیاز برای انواع پروژه های بزرگ و کوچک.

خدمات تخصصی
این مرکز قادر است با تهیه پشتیبان(backup) از سیستم های مشتریان شامل: اطلاعات سیستم عامل درایور،سریع ترین تعویض ویندوز،نصب درایور و نرم افزار،خدمات ویژه ای را ارائه نمیاید.

 MINING

ماینینگ در حال حاضر تجارت نو پای عرصه آی تی میباشد که انجام پردازش های بزرگ و حجیم گرافیکی و محاسباتی که سیستم های معمول قادر به انجام آن نیستند را دارا میباشد.
این مرکز با داشتن سیستم های پیشرفته در این زمینه پاسخگوی کلیه نیازهای ماینیگ مشتریان عزیز میباشد و همچین انجام رندرهای سنگین در کلیه نرم افزاز های معمول از دیگر خدمات این مجموعه به حساب می آید.

ارائه نرم افزار های اورجینال

تهیه نرم افزار های ارجینال مخصوص کاربران حرفه ای و ادارات و ارگان ها همیشه چالش مدیران و کاربران بوده است.این مرکز قادر به پوشش کلیه نیاز های مشتریان در این زمینه بوده به طوری که در کمترین زمان و با بهترین قیمت نرم افزار مورد نیاز مشتری تهیه شده و به همراه ضمانت اصل بودن، ارائه میشود.

همراهان پاس کامپیوتر

▪️شرکت اطلس الکترونیک صبا
▪️مجتمع نرم افزاری پارس
▪️شرکت نرم افزاری آریانا
▪️لیون کامپیوتر
▪️شرکت سپنتا
▪️کامپیوتر آریا
▪️شرکت ایران دیجیتال
▪️شرکت مبین نت
▪️جام دیجیتال استان اصفهان
▪️شرکت ایرانسل
▪️شرکت HUAWEI
▪️شرکت طلوع سبز
▪️شرکت نیما پرتو
▪️شرکت آریا کامپیوتر

ارتباط با ما : شما می توانید حهت ارتباط با ما با شماره ۱۹۳ تماس بگیرید یا ما را در کانال تلگرام به نشانی pascomputer@ همراهی نمایید.

همچنین می توانید از ربات مشاوره سخت افزار pascomputerbot@ استفاده کنید.