خشک‌شویی‌ها و مصنوعات چوبی‌ هم به «خوش» پیوستند

خشک‌شویی‌ها و مصنوعات چوبی‌ هم به «خوش» پیوستند

در ادامه انعقاد قرارداد همکاری بین سامانه خدمات ویژه شهروندی خوش یا همان سامانه ۱۹۳ با صنوف مختلف، اتحادیه خشک‌شویی‌های استان اصفهان و اتحادیه مصنوعات چوبی استان اصفهان هم با این سامانه قرارداد همکاری منعقد کردند.

محمد شادمند رئیس اتحادیه مصنوعات چوبی اصفهان در این رابطه اظهار کرد: این سامانه کار بسیار خوبی است که در سطح استان و کشور فعال شده است و در تمام دنیا این اتفاق صورت گرفته است.

وی افزود: این مجموعه زیرساخت‌های خوبی را ایجاد کرده است و ما هم در اتحادیه به این جمع‌بندی رسیدیم که با این مجموعه همکاری داشته باشیم تا هم بتوانیم خدمات بدهیم و هم خدمات بگیریم.

مصطفی ریاحی رئیس اتحادیه خشک‌شویی‌های استان اصفهان نیز در این باره عنوان کرد: اتفاق خوب و خوش‌یمنی برای هم اتحادیه و هم برای مردم است و ما هم از این طرح استقبال می‌کنیم، امیدواریم مردم هم ما را زیر نظر بگیرند و از افرادی که با کیفیت کار می‌کنند، حمایت کنند.

وی افزود: حدود ۴۰۰ عضو اتحادیه داریم که در شهر اصفهان، بهارستان و سپاهان‌شهر فعالیت می‌کنند؛ سامانه ۱۹۳ نوع حرفه‌ای کسب و کار است که شناخت نسبت به جامعه از این طریق بیشتر می‌شود و مردم می‌توانند بدون سردرگمی از خدمات استفاده کنند.

رئیس اتحادیه خشک‌شویی‌های استان اصفهان مطرح کرد: استفاده از این سامانه می‌تواند نقش موثری در کاهش اتلاف وقت داشته باشد و من با کارکرد این مجموعه کاملا موافق هستم و امیدوارم تمام شهروندان از این طرح استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: معتقدم این تنها راه پیشرفت کسب و کار در سراسر ایران است و امروز روش کار سنتی جدا شده است؛ باید به روز و با خدمات جدید خدمات را ارائه کنیم و با جلوگیری از پرت انرژی خدمت دهیم و بگیریم.

ریاحی مطرح کرد: زمانی که بتوانم با وقت کمتری کاری را انجام دهم، می‌توانم با وقت آزادی که پیدا می‌کنیم از سرمایه‌هایمان بیشتر استفاده کرده و به نوعی به کل جامعه کمک کند.

سامانه خدمات شهروندی ۱۹۳ یا همان سامانه خوش یکی از بزرگ‌ترین استارت‌آپ‌های کشور بوده که از طریق آن امکان دسترسی به همه خدمات ممکن از طریق اپلیکیشن، سایت و یا سامانه تلفنی ۱۹۳ وجود دارد.